2017./2018.m.g. 1.semestra izglītojamo apbalvošana

JŪRMALAS PILSĒTAS DOME

Vaivaru pamatskola

Skautu iela 2, Jūrmala, LV – 2008, izglītības iestādes reģ. Nr. 2912901441, 67811175, e-pasts vaivarupsk@edu.jurmala.lv

RĪKOJUMS

Jūrmalā

21.12.2017.

Nr.1.11/___

 Par izglītojamo apbalvošanu
  1. 2017.gada 22.decembrī svinīgajā „Rīta aplī” apbalvot Vaivaru pamatskolas skolēnus ar diplomiem, atzinībām un balvām:

1.1. Par labām un teicamām sekmēm:

  • Jolanta Davidoviča 1.klase
  • Kārlis Balodis 2.klase
  • Roberts Homenko 2.klase
  • Emīlija Liepiņa 2.klase
  • Ričards Važa 2.klase
  • Toms Zvilna 2.klase
  • Renē Soldāns 3.klase
  • Gunita Dardzāne 4.klase
  • Pēteris Gulbis 4.klase
  • Elza Kārkla 4.klase
  • Orests Knite 4.klase
  • Andrejs Mihailovs 4.klase
  • Marija Zvilna 4.klase
  • Viestards Dzenis 5.klase
  • Amanda Namniece 6.klase
  • Juta France 7.klase
  • Mihails Oļehovs 8.klase
  • Evelīna Krauja 9.klase
  • Lauma Lielkalne 9.klase
  • Ieva Zepa 9.klase

1.2. Par augstāko vidējo vērtējumu klašu grupā „Lielā pūce”:

1) 4. – 6.klašu grupā Elzai Kārklai „8,67”

2) 7. – 9.klašu grupā Mihailam Oļehovam „9,13”

1.3. Par augstāko vidējo vērtējumu klasē „Mazā pūce”:

  • 2.klase Kārlis Balodis”8,5”
  • 2.klase Emīlija Liepiņa „8,5”
  • 2.klase Toms Zvilna „8,5”
  • 3.klase Renē Soldāns „9”
  • 4.klase Orests Knite „8,56”
  • 4.klase Marija Zvilna „8,56”
  • 5.klasē Viestards Dzenis „8,27”;
  • 6.klasē Sofija Fransīna Brežģe „8,15”;
  • 7.klasē Juta France „9”;
  • 8.klasē Keitija Leina Zignere „7,38”;
  • 9.klasē Lauma Lielkalne „8,63”.

1.4. Par klases augstāko vidējo vērtējumu:

1) 4. – 6.klašu grupā 4.klasei „7,20”

2) 7. – 9.klašu grupā 9.klasei „7,31”.

1.5. Nominācijā „Spožākais izrāviens”:

  • Daniels Romaņjuks 1.klase
  • Bruno Francisks Plenne 1.klase
  • Krišjānis Ivanovs 2.klase
  • Krišjānis Bilinskis 3.klase
  • Tomass Šterns 3.klase
  • Diāna Puzankova 4.klase
  • Gabriela Kerija Glandere 4.klase
  • Mareks Prihodko 6.klase
  • Marta Daniela Štrauhmane 7.klase

1.6. Nominācijā „Ceļā uz izaugsmi”:

  • Samanta Antonova 1.klase
  • Kristaps Ūsiņš 8.klase
  1. 7. Nominācijā „Drauga plecs”:
  • Krišjānis Balodis 1.klase
  • Elizabete Cunska 1.klase
  • Raiens Meņģelis 2.klase
  • Laura Bērziņa 2.klase
  • Toms Zvilna 2.klase
  • Renē Soldāns 3.klase
  • Ramona Prāve 4.klase
  • Anna Evelīna Pildiņa 5.klase
  • Marta Gaigalniece 5.klase
  • Vladimirs Gruznovs 5.klase
  • Santa Baškere 7.AB klase
  • Mihails Oļehovs 8.klase
  • Valters Paulis 8.klase
  • Žanis Maksis Dombrovskis 8.klase
  • Kristaps Ūsiņš 8.klase

1.8. Nominācija „Tavs labais darbs ir pamanīts!”:

  • Mareks Margitičs 1.klase
  • Mikus Adamaneko 2.klase
  • Kristaps Dobrovoļskis 2.klase
  • Valts Markovs 4.klase
  • Andrejs Mihailovs 4.klase
  • Mareks Prihodko 6.klase
  • Kristiāna Annemarija Glandere 6.klase
  • Laura Pavilone 6.klase
  • Elizabete Viša 7.klase
  • Santa Baškere 7.AB klase
  • Rūdolfs Artūrs Beitiņš 8.AB klase
  • Lauma Lielkalne 9.klase

1.9. Aktīvs sabiedriskais darbs:

  • Vineta Milovankina 5.klase
  • Līga Viļumsone 9.klase
  • Elizabete Viša 7.klase
  • Mihails Oļehovs 8.klase
  • Juta France 7.klase
  • Enija Lūcija Cimža 7.klase.

1.10. Čaklākais dežurants:

  • Laura Brauere 3.klase
  • Valts Markovs 4.klase
  • Andrejs Mihailovs 4.klase
  • Orets Knite 4.klase
  • Kristīne Cipule 8.klase
  • Keitija Leina Zignere 8.klase
  • Valters Paulis 8.klase

1.11. Nav nevienas kavētas stundas:

  • Sandis Nagaicevs 3.klase
  • Gabriela Kerija Glandere 4.klase
  • Jānis Pūķis 5.AB klase
  1. Ielūgumus uz saldējumu pie direktores 2018.gada 10.janvārī saņem:
  • Jolanta Davidoviča 1.klase
  • Adriāna Ponamarjova 1.klase
  • Roberts Homenko 2.klase
  • Toms Zvilna 2.klase
  • Sandis Nagaicevs 3.klase
  • Jānis Ozoliņš 3.klase
  • Valts Markovs 4.klase
  • Andrejs Mihailovs 4.klase
  • Ņikita Svistunovs 4.C klase
  • Elīza Markova 5.klase
  • Kirils Paņukovs 5.klase
  • Jānis Pūķis 5.AB klase
  • Mareks Prihodko 6.klase
  • Sofija Fransīna Brežģe 6.klase
  • Madara Ābele 7.klase
  • Enija Cimža 7.klase
  • Mihails Oļehovs 8.klase
  • Keitija Leina Zignere 8.klase
  • Rūdolfs Artūrs Beitiņš 8.AB klase
  • Renāte France 9.klase
  • Ieva Zepa 9.klase
  • Rebeka Koreņkova 9.C klase

Skolas direktore                                                                                              Inese Kārkliņa

Platkoja

Aktualitātes
< 2018 >
Novembris
Pr.Ot.Tr.Ce.Pk.Se.Sv.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930