Skolēnu apbalvošana 2016./2017.m.g. noslēgumā.

JŪRMALAS PILSĒTAS DOME

vaivaru pamatskola

Skautu iela 2, Jūrmala, LV – 2008, izglītības iestādes reģ. Nr. 2912901441, 67811175, e-pasts vaivarupsk@edu.jurmala.lv

RĪKOJUMS

Jūrmala

30.05.2017.

Nr.1.11/___

Par skolēnu apbalvošanu

 

2017.gada 31.maijā svinīgajā mācību gada noslēguma pasākumā „Sveika vasara” apbalvot Vaivaru pamatskolas skolēnus ar atzinībām, pateicībām un balvām:

  1. Atzinība „Par labām un teicamām sekmēm 2016./2017.m.g.”
  • Kārlis Balodis 1.klase
  • Roberts Homenko 1.klase
  • Emīlija Liepiņa 1.klase
  • Jānis Zanders 1.klase
  • Emīls Zanders 1.klase
  • Toms Zvilna 1.klase
  • Nikola Pinčuka 2.klase
  • Elza Kārkla 3.klase
  • Pēteris Gulbis 3.klase
  • Gunita Dardzāne 3.klase
  • Orets Knite 3.klase
  • Viestards Dzenis 4.kl.
  • Vladimirs Gruznovs 4.kl.
  • Elīza Markova 4.kl.
  • Sofija Fransīna Brežģe 5.kl.
  • Juta France 6.kl.
  • Mihails Oļehovs 7.kl.
  • Evelīna Krauja 8.kl.
  • Lauma Lielkalne 8.kl.
  1. Diploms nominācijā „ Drauga plecs”:
  • Laura Bērziņa 1.klase
  • Raiens Meņģels 1.klase
  • Leonardo Rezgis 2.klase
  • Valts Markovs 3.klase
  • Orests Knite 3.klase
  • Andrejs Mihailovs 3.klase
  • Nikolass Albrekts 3.klase
  • Edgars Sproģis 4.klase
  • Elīza Markova 4.klase
  • Pēteris Arvīds Celmiņš – Līcis 4.klase
  • Anna Pildiņa 4.klase
  • Mareks Prihodko 5.klase
  • Amanda Namniece 5. klase
  • Aleks Sarmulis 5. klase
  • Madara Ābele 6. klase
  • Valters Paulis 7. klase
  • Rūdolfs Artūrs Beitiņš 7.klase
  • Rebeka Koreņkova 8.C klase
  1. Pateicība par augstāko vidējo vērtējumu klasē:
  • klase Renē Soldāns
  • klase Elza Kārkla
  • klase Elīza Markova „9,11”
  • klase Sofija Fransīna Brežģe „7,91”
  • kalse Juta France „8,93”
  • klase Mihails Oļehovs „9,19”
  • kalse Lauma Lielkalne „8,76”
  1. Pateicība nominācijā „Spožākais izrāviens”:
    • Daniels Arnolds Balodis 2.klase
    • Diāna Puzankova 3.klase
    • Ramona Prāve 3.klase
    • Artis Vitte 4.klase
    • Anete Līva Van Der Vijka (neskatoties uz biežiem kavējumiem, 3.vieta klasē pēc vidējiem vērtējumiem) 5.kalse
    • Enija Lūcija Cimža (latviešu valodā) 6.klase
    • Dāvis Magons 7.klase
    • Beatrise Kiršteine 7.klase
  1. Pateicība nominācijā „Tavs labais darbs ir pamanīts” par lielāko skaitu pateicības spiedogu skolēnu dienasgrāmatās:
  • Par dalību A. Brigaderes lugā „Čaukstenes” 8.klases izglītojamajiem:
    1. Lauma Lielkalne
    2. Ieva Zepa
    3. ElizabeteBaltruma
    4. Līga Viļumsone
    5. Ilva Jauntirāne
    6. Evelīna Krauja
    7. grimētāja Renāte France
  • Madarai Ābelei par dalību 5.-8.klašu ansamblī, skolas un ārpusskolas pasākumos
  • Līgai Viļumsonei par dalība 5.-8.kalsū ansamblī, palīdzību Mātes dienas pasākumā JVĢ sporta hallē
  • Par dalība 1.-4.klašu ansamblī, skolas un ārpusskolas pasākumos:
    1. Vladimirs Gruznovs 4.klase
    2. Elza Kārkla 3.klase
    3. Pēteris Gulbis 3.klase
    4. Gunita Dardzāne 3.klase
    5. Gabriela Kerija Glandere klase
    6. Marta Pavlova 3.klase
    7. Marija Zvilna 3.klase
    8. Rebeka Lapiņa 3.klase
    9. Mikus Adamenko 1.klase
    10. Kārlis Balodis 1.klase
    11. Laura Bērziņa 1.klase
    12. Emīlija Liepiņa 1.klase
  • Par lielāko skaitu pateicības spiedogu skolēnu dienasgrāmatās:
    1. Jānis Zanders 1.klase
    2. Kārlis Balodis 1.klase
    3. Laura Bērziņa 1.klase
    4. Valts Markovs 3.klase
    5. Luīze Marta Vanaga 3.klase
  • Par atbalstu teātra izrādes radīšanā:
    1. Luīze Vanaga 3.klase
    2. Elza Kārkla 3.klase
  • Veic uzkopšanas darbus klasē pēc pagarinātās grupas:
    1. Andrejs Mihailovs klase
    2. Valts Markovs klase
  • Par rotaslietu pulciņa apmeklējumu:
    1. Emīlija Liepiņa 1.klase
    2. Rūdolfs Artūrs Beitiņš 7.AB klase
  • Par regulāru pulciņa „Asini prātu!” apmeklējumu – Valts Markovs klase
  • Par aktivitāti makulatūras vākšanā – Pēteris Arvīds Celmiņš – Līcis
  • Par dežūrām klasē:
    1. Anna Pildiņa 4.klase
    2. Marta Gaigalniece 4.klase
    3. Kristiāna Glandere 5.klase
    4. Juta France 6.klase
    5. Madara Ābele 6.klase
    6. Enija Cimža 6.klase
    7. Elizabete Viša 6.klase
    8. Kristīne Cipule 7.klase
    9. Beatrise Kiršteine 7.klase
    10. Valters Paulis 7.klase
    11. Dāvis Gaigalnieks 7.klase
    12. Keitija Leina Zignere 7.klase
    13. Rūdolfs Arturs Beitiņš 7.AB klase
  • Par mājas darbu uzskaiti – Amanda Namniece 5.klase
  • Par aktīvu dalību skolēnu parlamentā:
    1. Līga Viļumsone 8.klase
    2. Elizabete Baltruma 8.klase
    3. Norberts Breitbergs 8.klase
    4. 6. Nominācijā „Izcilība mācībās”:
  • Keitija Leina Zignere – labas un teicamas sekmes Latvijas un pasaules vēsturē
  • Marta Daniela Štrauhmane – labas un teicamas sekmes Latvijas un pasaules vēsturē
  • Madara Ābele – labas un teicamas sekmes Latvijas un pasaules vēsturē
  • Juta France – labas un teicamas sekmes Latvijas un pasaules vēsturē
  • Elīza Markova – labas un teicamas sekmes matemātikā
  • Anna Pildiņa – labas un teicamas sekmes sportā
  • Krišjānis Liepiņš – labas un teicamas sekmes mājturībā un tehnoloģijās
  • Marta Gaigalniece – labas un teicamas sekmes vizuālajā mākslā
  • Evelīna Krauja – labas un teicamas sekmes matemātikā.
  1. Nominācijā „Esmu skolā katru dienu” – Sandis Nagaicevs 2.klase.
  2. Nominācijā „Mācītiesprieks”:
  • Ņikita Svistunovs 3.C klase
  • Anete Jakovļeva 4.C klase
  • Rebeka Koreņkova 8.C klase

Direktore:    Inese Kārkliņa

E.Platkoja

Aktualitātes
< 2018 >
Novembris
Pr.Ot.Tr.Ce.Pk.Se.Sv.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930