Interešu izglītība

Teātra integratīvais kolektīvs

Iespēja ar tēlošanas mākslas palīdzību attīstīt tādu prasmi kā savu emociju un radošo spēju izteikšanu caur aktierspēli. Iespēja attīstīt, ne tikai verbālo un tēlošanas prasmi, bet arī prasmi sadarboties komandā, pieņemt atšķirīgo un diskutēt.
Rotaslietu darināšana

Iespēja attīstīt sīko motoriku, darinot dažādās tehnikās aksesuārus, atbilstošus pulciņa dalībnieku individuālām vēlmēm. Iespēja ne tikai izkopt savu krāsu izjūtu, bet arī veidot prasmi novest iesāktās darbības līdz galam.
Vizuāla māksla un veidošana

Iespēja pilnveidot zīmēšanas, gleznošanas, filcēšanas un veidošanas tehniskās prasmes pedagoga vadībā. Iespēja, ne tikai attīstīt sīkas motorikas, bet arī salīdzināšanas un izvērtēšanas prasmes, kā arī piedalīties dažādos skolas izstādēs, konkursos un rīkot personālizstādes.
Demokrātijas skola

Iespēja piedalīties skolēnu pašpārvaldē un attīstīt tādas prasmes kā: atbildības uzņemšanos, uzstāšanos, sava viedokļa paušanu un pamatošanu, pasākuma organizēšanu, sadarbību un uzticēšanos. Iespēja dot ieguldījumu skolas un sabiedriskajā dzīvē.
Asini prātu

Iespēja uzlabot prasmi pielietot ikdienā matemātikā un latviešu valodā apgūtās prasmes. Kā arī sekmēt intelektuālo aktivitāti, attīstīt bērna spējas novērot, analizēt, kombinēt, koncentrēt uzmanību, paškritiski pārbaudīt radušos paņēmienus.
Spēles un rotaļas brīviem brīžiem

Iespēja rotaļājoties sekmēt runas, atmiņas, domāšanas, iztēles radošo spēju attīstību, pilnveidot kustību un motorisko koordināciju, kā arī veidot prasmi strādāt grupā cienot sevi un apkārtējos.

Leļļu teātris

Iespēja ar leļļu un runas palīdzību attīstīt tādu prasmi kā savu emociju un radošo spēju izteikšanu ar leļļu palīdzību. Iespēja attīstīt, ne tikai verbālo prasmi, bet arī prasmi sadarboties komandā. Leļļu teātris būs noderīgs arī tiem, kas vēlas iegūt pamatzināšanas par leļļu izgatavošanu un attīstīt pirkstu veiklību.
Mākslas darbi no otrreizējam izejvielām

Iespēja dabas mīļiem iepazīties ar otrreizējās pārstrādes materiālu izmantošanu mākslas objektu veidošanā, attīstot ne tikai prasmi veidot tematiskas kompozīcijas, bet arī novest iesākto darbību līdz galam un strādāt komandā. Kā arī ir iespējams piedalīties  konkursos un/vai izstādēs.
Kokapstrāde

Iespēja apgūt tādas kokapstrādes metodes, kā: zāģēšanu, virpošanu, iededzināšanu, detaļu savienošanu, kā arī rotaļlietu, dekoru un dažādu priekšmetu izgatavošanu. Ir iespējams attīstīt prasmi strādāt gan individuāli, gan komandā.
Mūzikas integratīvais ansamblis 1.-4.klasei

Iespēja 1.-4.klases skolēniem  paplašināt muzikālo redzesloku. Kā arī pilnveidot muzikālo spēju, kognitīvo funkciju un sīkās motorikas attīstību. Iespēja  uzzināt par mūzikas vēsturi, dažādiem stiliem un instrumentiem.
Mūzikas integratīvais ansamblis 5.-9.klasei